MAGIS
  • Polski
  • English
  • Español
 • Kogo szukamy?

  Nie bój się dać trochę z siebie i podziel się swoimi umiejętnościami oraz czasem! W ramach wolontariatu MAGIS 2016 będziesz mógł udzielać niezbędnej pomocy w miejscach, gdzie będą odbywały się główne wydarzenia tj. w Łodzi oraz w Częstochowie.

  Dla tych z Was, którzy pragną w pełni zaangażować się w pomoc w organizacji MAGIS 2016 utworzony został Eksperyment “Marta”, odbywający się w dniach 13 – 25/07/2016. Uczestnicy-wolontariusze eksperymentu “Marta” będą odpowiedzialni za przygotowanie miejsc spotkania w Łodzi oraz Częstochowie, dlatego też ten eksperyment startuje odpowiednio wcześniej. W zakres zadań “Marty” wchodzą takie czynności jak np.: porządkowanie hali, pomoc z zakwaterowaniu pozostałych uczestników czy obsługa puntków informacji. Eksperyment “Marta” będzie przeżywany w duchowej dynamice MAGIS w pełni, co oznacza stałe punkty dnia: poranną modlitwę, podejmowanie aktywności, kręgi MAGIS oraz tworzenie relacji. Osoby biorące udział w tym eksperymencie nie mają możliwości wzięcia udziału w innym eksperymencie. Ilość uczestników eksperymentu to ok. 50 osób z, oraz 20 osób spoza Polski. Koszt udziału w MAGIS 2016 dla uczestników “Marty” to 50% pełnych kosztów.

  Tym z Was, którzy chętni są pomóc już teraz w organizacji MAGIS 2016, polecamy kontaktować się z koordynatorami programu tutaj: Skontaktuj się z nami!