MAGIS
  • Polski
  • English
  • Español
 • Modlitwa za MAGIS

  15186821840_1b4a7050e2_b

  Robert Cheaib – Theologhia.com / Foter / CC BY-SA

  Od Magdy z Bytomia otrzymaliśmy informację, że w Jezuickiej parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bytomiu (ul. Kazimierza Pułaskiego 9, 41-902 Bytom) tamtejsza grupa  podjęła się regularnej modlitwy w intencji przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży i projektu MAGIS 2016.W każdy ostatni piątek miesiąca, od 25 września 2015 r. o godzinie 18 sprawowana będzie Msza Święta w tej intencji, po mszy będzie odmawiany różaniec.

  Kolejna msza już 30 października o godzinie 18:00, chętnych serdecznie zapraszamy. Informacje o kolejnych terminach są na bieżąco podawane na facebookowym profilu parafii https://www.facebook.com/nspjbytom

  Chętnych przebywających w Bytomiu zapraszamy do modlitwy z tamtejszą wspólnotą. Wszystkich innych,  prosimy o modlitwę indywidualnie lub grupowo za całe przedsięwzięcie MAGIS i za uczestników.

  Jeżeli ktoś z Was podejmuje jakieś przygotowania do Światowych Dni Młodzieży i udziału w MAGIS, podzielcie się proszę z nami tą informacją – nieważne w jaki sposób podjęliście się przygotowań, czy to przez modlitwę, pracę czy w inny sposób. Warto uczynić coś, by ten rok wyróżniał się od innych.