MAGIS
  • Polski
  • English
  • Español
 • Szkoleniowy wyjazd do stolicy

  SzkoleniaMAGIS

  Weekend 24-26 kwietnia organizatorzy programu MAGIS 2016 przeznaczyli na podnoszenie swoich kwalifikacji. W tym celu wyjechali do Warszawy, aby wziąć udział w szkoleniach dotyczących komunikacji i public relations.

  W piątek cała ekipa MAGIS 2016 uczestniczyła w szkoleniu zorganizowanym przez Butik Komunikacji i PR Profeina. Została tam poruszona tematyka public relations oraz mediów. Organizatorzy programu MAGIS uczyli się, w jaki sposób poszukiwać przyszłych współpracowników, takich jak sponsorzy czy dziennikarze.

  Sobota została przeznaczona na szkolenie dotyczące komunikacji oraz efektywnego zarządzania czasem. Członkowie ekipy MAGIS 2016 zyskali wiedzę i umiejętności, które umożliwią im lepszą organizację pracy oraz usprawnią komunikację z osobami zainteresowanymi spotkaniem międzynarodowym.

  Zanim wrócili do Krakowa, organizatorzy MAGIS 2016 odwiedzili Wspólnoty Jerozolimskie. Była to okazja do wspólnej modlitwy w miejscu, gdzie w przyszłym roku odbędzie się jeden z eksperymentów MAGIS 2016.