MAGIS
  • Polski
  • English
  • Español
 • Już niedługo koniec zapisów!

  Christian Schnettelker https://flic.kr/p/tWByXT (CB BY 2.0)
www.manoftaste.de

  Już niedługo (15.02,2016) upłynie ostatni dzień, kiedy można zapisać się na Program MAGIS 2016. Wiele delegacji już przesłało do Krakowa szacunkowe dane dotyczące ilości swoich reprezentantów. Były takie, które poinformowały o sporej liczbie oczekujących na liście rezerwowej, inne natomiast z chęcią oddadzą część przysługujących im limitów.

  W tym momencie, najlepsze co mogą zrobić wszyscy chętni, którzy chcieliby wziąć udział w Programie, to jak najszybciej skontaktować się z odpowiedzialnym za swój kraj [http://magis2016.org/koordynatorzy-krajowi/], aby wypytać o możliwość uczestnictwa.

  Kolejnym krokiem, po zgłoszeniu, będzie wypełnienie szczegółowego formularza w którym będziemy zbierać informacje dotyczące preferowanych eksperymentów [http://magis2016.org/kategorie-eksperymentow/] oraz posiadanych zdolności (tak, żeby nikt kto nie umie pływać nie został wysłany np. na eksperyment pływacki). Część uczestników będzie mogła też pełnić funkcje reporterskie – będą relacjonować poprzez media społecznościowe najważniejsze wydarzenia z przebiegu swojego eksperymentu.

  Nie pozostaje nic jak tylko się zapisać!